Розстріл Майдану: в суді показали суперечливі експертизи

Розстріл Майдану: в суді показали суперечливі експертизи

Відео
1883
Ukrinform
У Святошинському райсуді столиці у вівторок, 11 жовтня, розглянули дві експертизи смерті Героя Небесної сотні Євгена Котляра, що суперечать одна-одній.

Наразі за цією справою на лаві підсудних перебувають п'ятеро екс-беркутівців, повідомляє "5 канал".

"За висновками первинної судово-медичної експертизи, зробленої одразу після смерті Євгена Котляра, куля увійшла в його шию зліва направо. Тож, імовірно, стріляли з боку готелю "Україна", - йдеться в публікації.

Пізніше провели секторальну балістичну експертизу, а її висновки – інші. Куля увійшла справа наліво. Це може свідчити про те, що стріляли з боку барикад. Захист підозрюваних наполягає, що враховувати потрібно перші дослідження, як більш достовірні.

"Головна суперечність – вхідні отвори були зліва чи справа. Із самого початку протягом двох років органами досудового слідства були зібрані докази, що вхідна рана була зліва, що стріляли з боку готелю "Україна". Остання, так звана "комплексна" експертиза дійшла до інших висновків, але ці експерти не були біля тіла", - стверджує Ігор Варфоломеєв, адвокат захисту.

Натомість, сторона обвинувачення переконує, що секторальна експертиза - більш комплексна.

"Захист зазначає, що нібито ця куля прилетіла з готелю "Україна", але відповідним секторальним висновком експерти зазначили, що ця куля вилетіла з сектору саме бетонної барикади, де перебували працівники спецроти "Беркуту" та інші працівники правоохоронних органів, які мали вогнепальну зброю. Ми вважаємо, що цим висновком саме ці суперечності усунуті", - переконує прокурор ГПУ Яніс Сімонов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-