Призовників попередили: у військкомати іти треба навіть без повістки

Призовників попередили: у військкомати іти треба навіть без повістки

Укрінформ
Громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, навіть якщо повістка до них не надійшла.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України.

"Призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці (обласного збірного пункту), зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України", - йдеться у повідомленні.

В оборонному відомстві нагадали, що призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України розпочався сьогодні, 4 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 29.03.2016 № 122/2016.

В МОУ також наголосили, що жоден строковик не буде направлений до складу сил та засобів АТО.

Довідково: призов громадян на строкову військову службу є державною функцією, яка виконується спільними організаційними зусиллями центральних та місцевих державних органів влади та органів військового управління.

Для проведення призову в районах (містах) утворені призовні комісії, головами комісій є заступники голів райдержадміністрацій.

Членами комісії є:

районний (міський) військовий комісар;

заступник керівника районного (міського) органу управління освітою;

заступник начальника районного (міського) органу внутрішніх справ;

лікар, що організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду призовників;

психолог соціальної служби райдержадміністрації (виконавчого органу міської ради);

представники Збройних Сил та інших військових формувань громадських організацій, підприємств, установ і організацій (за попереднім узгодженням з головою комісії);

секретар комісії.

В областях створені обласні призовні комісії, головами обласних комісій є заступники голів облдержадміністрацій.

Склад та порядок роботи призовних комісій визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-