ГПУ завершила досудове розслідування щодо Корнійця та його сестри

ГПУ завершила досудове розслідування щодо Корнійця та його сестри

958
Ukrinform
Генеральна інспекція внутрішніх розслідувань та безпеки Генпрокуратури України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та його сестри Лариси Прокопенко у так званій сміттєвій справі.

Про це інформує прес-служба відомства. 

"Генеральною інспекцією внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України 17.08.2016 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні від 29.01.2016 за підозрою О. Корнійця у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 189 (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою), ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб) КК України та Л. Прокопенко - кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 358 КК України та надано доступ до матеріалів досудового розслідування", - йдеться у повідомленні.

Як інформує ГПУ, у зв’язку з переховуванням підозрюваних від органів слідства, неприбуття на неодноразові виклики до слідчого та неповідомлення про місце свого перебування, 07.09.2016 досудове розслідування у кримінальному провадженні було зупинено, на цей час місце перебування підозрюваних встановлено, у зв’язку з чим досудове розслідування відновлено.

Крім того, враховуючи, що сторона захисту ухиляється від ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва задоволено клопотання сторони обвинувачення та стороні захисту встановлено строк для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до 10.10.2016, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Печерський районний суд м.Києва за клопотанням слідчих ГПУ 9 вересня наклав арешт на майно Лариси Прокопенко.

Генпрокуратура просила арештувати майно Прокопенко в рамках досудового розслідування у «сміттєвій справі»: Корнійцю закидають те, що він заволодів часткою у ТОВ «Компанія «Ніколсан» (займається вивезенням сміття) з використанням свого службового становища. Частку оформив на свою сестру Прокопенко, як на підставну особу.

8 серпня цього року Корнійцю повідомили про підозру у вимаганні та підробці документів, як організатору злочину, Прокопенко - як спільнику. За таким переліком статей передбачено позбавлення волі на 7-12 років з конфіскацією майна. Відтак прокуратура звернулася до суду з проханням накласти арешт на майно Прокопенко, клопотання задоволено у повному обсязі.

Серед арештованого, як встановила Леся Іванова для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", зокрема, дві квартири в Києві та Обухові, низка транспортних засобів та низка земельних ділянок на Київщині. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-