Мешканці прилеглого до Грибовицького сміттєзвалища села відмовилися від угоди зі Львовом

Мешканці прилеглого до Грибовицького сміттєзвалища села відмовилися від угоди зі Львовом

Укрінформ
Депутати села Малехова, що прилягає до Грибовицького сміттєзвалища, не погодились на співпрацю із Львовом в питанні рекультивації полігону твердих побутових відходів.

На сесії вони одностайно проголосували проти підписання договору з Львівською міською радою про надання землі для заходів зі стабілізації схилу полігону шляхом завезення пресованих відходів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як нагадала керівник юридичного управління міськради Гелена Пайонкевич, 15 вересня Львівська міськрада запропонувала селу фінансування кількох проектів в обмін на можливість складувати сміття на полігоні. Зокрема, йдеться про будівництво школи, дитсадка, облаштування амбулаторії, ремонт доріг та прокладання нового водогону. При цьому основним пунктом угоди була рекультивація сміттєзвалища, тобто створення підпірної стіни із пресованих відходів. Зокрема, міськрада зобов'язалася встановити відповідну огорожу на сміттєзвалищі та вирішити питання з інфільтратами. Також на неї покладався обов’язок здійснити коригування проекту рекультивації упродовж року з дня набуття чинності договором і, відповідно, повернути цей проект на експертизу.

Мешканців села також обіцяли звільнити від оплати за водопостачання, а міськрада протягом 15 років мала виділяти селу по 600 тис. грн на оздоровлення дітей.

Натомість Малехівська сільська рада, за умови підтримки цього договору, мала б виділити місту дві додаткові земельні ділянки.

Проте малехівці відкинули усі спокусливі пропозиції, зазначаючи, що попередні обіцянки Львова виконані не були.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-