Мей просять покарати Філліпса за провокації на Донбасі

Мей просять покарати Філліпса за провокації на Донбасі

1263
Укрінформ
Прем’єр-міністра Великої Британії Терезу Мей просять розслідувати діяльність кремлівського провокатора Грема Філліпса в Україні та покарати його за проросійську пропаганду.

Про це пишуть у коментарях до її поста у Фейсбуці, повідомляє "Українська правда".

Користувачі соцмережі висловлюють британській чиновниці свою відразу через дії Філліпса.

Як один із аргументів, наводять епізод із нещодавнім звільненням українців Володимира Жемчугова та Юрія Супруна з полону бойовиків Донбасу.

Зокрема, Філліпс кричав тоді про "фашистів", збиткувався з понівеченого сепаратистами Жемчугова: "Кому ти зараз потрібен, безрукий?".

Жемчугов розповідав потім, що Філліпс у день звільнення тричі брав у нього інтерв’ю – першого разу чоловік говорив спокійно, потім британець почав його "провокувати з образами". "Третє інтерв'ю, коли мене вже віддавали, він вже конкретно мене принижував, і я, звичайно, вже зірвався, назвав його "пропагандистом путінським", - зазначив Жемчугов.

У коментарях до Мей люди пишуть, що Філліпс намагався зірвати обмін полонених бойовиками українців.

"Ми вимагаємо покарання за ганебну поведінку й образу ув'язнених", – пише один із коментаторів.

"Ми, міжнародна світова спільнота, шанобливо закликаємо Вас розслідувати і переслідувати пана Філліпса у повному обсязі законів Великобританії за його зв'язки з терористами і незаконну діяльність на окупованій Україні", – йдеться у інших дописах.

Як відомо, Грем Вільям Філліпс (Graham William Phillips) – британець, журналістські матеріали якого набули розголосу під час Євромайдану й конфлікту на сході України. До березня 2015 року він працював на російські телеканали "Russia Today" і "Звезда".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-