Поліція цьогоріч порушила вже 410 тисяч кримінальних справ - 21.09.2016 17:42 — Новини Укрінформ
Поліція цьогоріч порушила вже 410 тисяч кримінальних справ

Поліція цьогоріч порушила вже 410 тисяч кримінальних справ

834
Ukrinform
Із початку року було зареєстровано 410 тисяч кримінальних правопорушень, що на 25% більше, ніж у минулому році.

Про це повідомив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності генпрокурор Юрій Луценко.

"Ми маємо сигнал: криміногенна ситуація загострюється. Плюс 25 відсотків заяв", - сказав він.

За словами Луценка, Міністерство внутрішніх справ звітує про зменшення убивств з 2100 до 1200 у поточному році. "На перший погляд так і є, але якщо подивитися по областях, то ми бачимо, що все зменшення досягнено у Донецькій області - з 1170 убивств до 229 за рахунок замороження активних військових дій. У той же час убивства виросли у мирній Закарпатській, Херсонській, Київській областях", - зазначив генпрокурор.

Він додав, що 70% усіх зареєстрованих правопорушень були за фактом крадіжок. "Ми маємо 38% росту крадіжок, тобто 221 тисяча людей постраждала", - наголосив Луценко. Найбільше зростання крадіжок було зафіксовано в Житомирській, Одеській, Миколаївській, Волинській, Харківській областях.

На 40% більше грабежів - 16 тис. 200 проти 11 тис. у минулому році. Також було скоєно 2400 розбійних нападів, що на 30% більше, ніж минулого року. "Паралельно спостерігається криміналізація громадських місць, де після створення нової поліції мала б бути протилежна ситуація. Тим не менше злочинність у громадських місцях зросла на 55%. Із 43 тисяч у минулому році - до 68 тисяч у поточному році", - зазначив Луценко.

Він наголосив, що надзвичайно гострою залишається проблема незаконного заволодіння транспортними засобами. Зокрема, кількість крадіжок автомобілів зросла на 15% - із 6 до 7 тисяч. В середньому за добу в Україні викрадають 33 транспортних засоби, підсумував генпрокурор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>