Регіональним мовникам 112 Україна знову відмовили в зміні програмних концепцій

Регіональним мовникам 112 Україна знову відмовили в зміні програмних концепцій

905
Укрінформ
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 15 вересня вп'ятнадцяте відмовила в зміні програмних концепцій п'яти регіональним мовникам, що мовлять у цифровому мультиплексі МХ-5 з логотипом «112 Україна»: ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна 

Про це повідомляє Детектор медіа.

Нацрада майже щомісяця отримує заяви від компаній групи «112 Україна», які хочуть програмні концепції п'яти регіональних мовників привести у відповідність до програмної концепції супутникового телеканалу «112 Україна».

Протягом 2015 року Нацрада сім разів відмовляла п'яти компаніям з групи «112 Україна» в зміні програмних концепцій.

Також повідомляється, що як і раніше, Нацрада мотивувала свої відмови тим, що внаслідок таких змін замість п'яти регіональних цифрових каналів в Україні було б легітимізовано створення ще одного загальнонаціонального цифрового ефірного телеканалу, тоді як понад 130 місцевих і регіональних мовників залишилися без цифрових ліцензій.

«30 серпня Нацрада запрошувала представників ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ» на засідання 15 вересня відповідними листами. За словами поштової служби, компанії відмовилися приймати запрошення», - підкреслили у виданні. 

Як повідомлялося, відмовляючи компаніям групи «112 Україна» в зміні програмних концепцій, Нацрада протягом 2015 року за результатами позапланових перевірок оголосила по три попередження та призначила штрафи цим компаніям за недотримання визначених ліцензіями програмних концепцій. 3 вересня 2015 року Нацрада  вирішила  звернутися до суду про анулювання ліцензій на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 (регіональне мовлення) ТОВ «ТВ-Вибір», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ» і ТОВ «Аріадна ТВ».

П'ять ліцензіатів не сплатили штрафів та оскаржують у суді всі рішення Нацради про санкції та про відмови в переоформленні ліцензій. Відповідно, розгляд позову Нацради про анулювання ліцензій заблоковано до моменту вирішення в суді інших справ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-