Уряд взяв курс на підвищення мінімальної зарплати - Рева

Уряд взяв курс на підвищення мінімальної зарплати - Рева

1745
Ukrinform
Уряд не буде знижувати тарифи на житлово-комунальні послуги, натомість підвищуватиме зарплати і пенсії.

Про це сьогодні на розширеному засіданні колегії Чернігівської ОДА заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Стратегічне рішення, яке ми зараз готуємо, - це рішення, що стосується підвищення мінімальних заробітних плат. Воно, сподіваюсь, буде прийнято парламентом, воно опрацьовується, і ми вважаємо, що це дозволить розібрати те коло проблем, яке на сьогодні існуєм, - сказав міністр.

На брифінгу Рева додав, що цей же закон стосуватиметься і осучаснення пенсій.

"Політика уряду полягає в тому, щоб підвищувати соціальні стандарти - зарплати і пенсії. Але не просто підвищувати, а повернути соціальну справедливість. Не треба всім підвищувати пенсію. Потрібно зробити так, щоб люди отримали належне їм", - сказав він, маючи на увазі ліквідацію зрівнялівки, коли люди з різним стажем роботи отримують однакову пенсію.

Що стосується високих тарифів на послуги підприємств ЖКГ, то їх зниження, наголосив Рева, не буде. Тому що в такому випадку державі доведеться дотувати надавачів послуг. У 2014 році лише для "Нафтогазу" з бюджету було перераховано 114 млрд грн. У цінах 2016 р. потрібно буде 170 млрд грн. Тому вихід - у підвищенні життєвих стандартів наших людей, наголосив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>