SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Муженко перевірив навчання резервістів на двох полігонах - 07.09.2016 15:09 — Новини Укрінформ
Муженко перевірив навчання резервістів на двох полігонах

Муженко перевірив навчання резервістів на двох полігонах

Фото
1312
Ukrinform
Начальник Генштабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко здійснив робочу поїздку на Рівненський та Яворівський полігони, де проходять збори з резервістами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"У ході зборів резервісти беруть участь у бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою під час відновлення боєздатності. Військовослужбовці, які свого часу виконували завдання в АТО та були демобілізовані, за викликом командирів прибули у добровільному порядку на збори та відновлюють навички в складі своїх штатних підрозділів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, планом підготовки Збройних Сил України визначено проведення у 2016 році масштабних навчальних зборів з резервістами оперативного резерву з доукомплектування бригад до повного штату.

Фотогалерея: 23 фото

Навчальні збори резервістів

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>