Новий набір до поліції: Деканоідзе чекає патріотів

Новий набір до поліції: Деканоідзе чекає патріотів

7311
Укрінформ
Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе заявила, що Україні потрібні нові поліцейські, головне - патріотичні.

Про це вона сказала під час прес-конференції, присвяченій новому набору до поліції України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нам потрібна нова кров, свіжа, а  головне, щоб вона була патріотичною", - сказала Деканоідзе.

Глава Нацполіції підкреслила, що вже вдруге розпочинається новий набір до лав поліцейських.

Вона зазначила, що незважаючи на якісь негативні фактори, наприклад недбалі працівники або недопрацювання, патрульна поліція - це досягнення нашої країни.

"Патрульна поліція - це досягнення нашої країни. Вдумайтесь, ми маємо 12 тисяч поліціянтів, які не беруть хабарі, які працюють чесно та прагнуть змінити країну", - сказала Деканоідзе.

Вона висловила сподівання, що молоді люди, які прагнуть змін, прийдуть працювати в патрульну поліцію.

"Ми запровадили нові стандарти, вже ніхто не згадує хабарників, вже всі говорять, що патрульна поліція повинна рости", - заявила очільниця Нацполіції.

Як повідомляв Укрінформ, з сьогоднішнього дня в Україні стартував новий набір до патрульної поліції. Прийом анкет триватиме з 6 по 27 вересня. Подати свої заявки можуть всі бажаючі віком від 21 до 35 років. Кандидати пройдуть серйозний відбір, який включатиме 5 етапи. Серед яких, окрім профільних перевірок, фізична підготовленість, психологічний портрет та співбесіда.

Всього планують поповнити лави поліцейських на 1100 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-