ДФС запускає мобільні групи для боротьби з корупцією

ДФС запускає мобільні групи для боротьби з корупцією

Укрінформ
У понеділок, 5 вересня, Державна фіскальна служба запускає міжвідомчі мобільні групи з метою посилення боротьби з контрабандою та корупцією на митниці.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Сьогодні ми даємо старт роботі 20 мобільних груп - це черговий крок у реформуванні митниці. Мета створення мобільних груп - посилення боротьби з контрабандою та корупцією на митниці, підвищення ефективності митного контролю товарів та боротьби з митними правопорушеннями», - зазначив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Основою роботи мобільних груп стануть звіти спеціальної аналітичної групи Міжвідомчого центру, який був створений два тижні тому.

До складу Міжвідомчого цільового центру та мобільних груп увійшли представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. До кожної мобільної групи увійдуть по два представники ДФС. Мобільні групи будуть діяти у цілодобовому режимі по всій території України.

На Міжвідомчий Центр та мобільні групи покладено такі завдання, як попередження та виявлення фактів порушення митного законодавства, узагальнення, обробка та аналіз оперативної й аналітичної інформації щодо можливих фактів порушення митного законодавства, боротьба з корупцією.

«Впевнений, мобільні групи стануть ефективним засобом у боротьбі з контрабандою та корупційними проявами на митницях», - додав голова ДФС.

Фото:: pbs.twimg.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-