Безпритульних тварин підтримають відомі артисти й телеведучі

Безпритульних тварин підтримають відомі артисти й телеведучі

767
Ukrinform
На захист безпритульних тварин активісти розпочали акцію "Благодійний календар - 2017".

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявив керівник програми "Територія добра" Богдан Біленький, повідомляє кореспондент агентства.

"Оскільки ситуація у Києві з бездомними тваринами жахлива, ми вирішили презентувати акцію на підтримку безпритульних тварин і видати у рамках акції перший в Україні благодійний календар, а також залучити до цієї акції знаменитих артистів, телеведучих, зірок естради", - сказав Біленький.

За його словами, для фотосесії на календар було відібрано 12 осіб - по кожному на місяць року. Останнім учасником фотосесії на календар став відомий шоумен і хореограф Амадор Лопес.

"Сам календар буде презентований 29 вересня у готелі "Київ", - додав Біленький.

У активістів є намір продовжити дію цієї акції у наступні роки: "Ми не збираємося зупинятися на календарі в 2017 році і сподіваємося, що ця акція продовжиться і в наступні роки".

Він уточнив, що в 2017 році у календарі будуть лише артисти та зірки естради та телебачення, а у 2018 буде зроблено три "благодійні календарі". Один з календарів, як зауважив Біленький, знову міститиме фото відомих артистів та зірок шоу-бізнесу, другий буде випущений з фото зірок спорту, третій календар - з фото артистів театру.

Він поінформував, що частина прибутку від продажів "благодійного календаря" буде направлена на будівництво притулку для бездомних собак - "відмовників".

"Ми хочемо побудувати притулок європейського зразка для "собак - відмовників" за рахунок коштів, отриманих від продажів благодійного календаря. Ці собаки одразу будуть, після того, як від них відмовились їхні колишні сім'ї, пропонуватися у інші. Таким чином ми зменшимо їхню загальну кількість та їх кількість на вулицях", - відзначив Біленький.

Він наголосив, що наразі існують проблеми з пошуком території для розміщення притулку для собак - "відмовників".

"Наразі проблематично із землею. Існує ряд вимог до ділянки: вона не може бути розміщена ближче, ніж за півкілометра до житлових будинків, також повинні бути гарна під'їзна дорога, наявність електрики, можливість буріння свердловини для води. Сама територія має бути від 2,5 га, оскільки ми розраховуємо на притулок від 1000 тварин", - сказав Біленький.

Наразі для побудови притулку розглядається 3 ділянки. Одна з них, як повідомив Біленький, розміщена у Бориспільському районі, дві інших - у Броварському районі.

Акція "Благодійний календар - 2017" запроваджена благодійною організацією "Шлях до майбутнього", журналом "ЗооДруг" та компанією COLLAR в рамках благодійної програми "Територія добра".

Основні акценти акції - популяризація гуманного ставлення людини до природи, виховання доброти та уваги до безпритульних тварин в регіонах України.

Фото: Укрінформ / Ільєнко Юрій

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-