Кириленко пояснив позицію уряду щодо академіка НАНУ Глазьєва

Кириленко пояснив позицію уряду щодо академіка НАНУ Глазьєва

4734
Ukrinform
Уряд звернеться до Національної академії наук України з приводу позбавлення статусу академіка радника президента РФ Сергія Глазьєва, підозрюваного у фінансуванні терористів.

На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко у коментарі кореспондентові Укрінформу.

"Національна академія наук - самоврядна організація. Як урядовець я не можу вказати жодному академіку, і тим більше президентові академії, як йому чинити по тих чи інших питаннях. Але ми можемо звернутися до Національної академії наук, щоб вони не відкладали розгляд цього питання, а розглянули його чимшвидше у світлі кримінальної справи, яка розслідується Генеральною прокуратурою України. А нею встановлено, що громадянин Росії Глазьєв прямо причетний до фінансування і стимулювання терористів, які діють на сході України і вбивають наших громадян", - підкреслив Кириленко.

Він ще раз уточнив, що таке звернення буде спрямоване до НАНУ "найближчим часом".

Як інформували ЗМІ, прес-служба НАНУ повідомила, що наразі немає можливості виключити Глазьєва зі складу академії. Це можна зробити лише за рішенням загальних зборів НАНУ, які проводяться раз на рік, у квітні.

Глазьєв є іноземним членом НАНУ за спеціальністю "теорія економічного розвитку". Він є переговорником із терористами, одним з організаторів так званого кримського референдуму та масових заворушень у Донецьку, Одесі та Харкові. В мережі і на українському телебаченні оприлюднена розшифровка переговорів про "російську весну", одним з імовірних перемовників є Глазьєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>