Е-декларування: НАЗК уже сьогодні передасть документи Держспецзв'язку

Е-декларування: НАЗК уже сьогодні передасть документи Держспецзв'язку

1059
Ukrinform
НАЗК сьогодні передасть пакет документів Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації для доопрацювання програмного забезпечення електронного декларування.

Про це на засіданні уряду у вівторок повідомила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

"Ми передаємо сьогодні всі документи у Держспецзв`язку. Вони взяли на себе обов'язок доопрацювати програму, щоб видати атестат відповідності", - сказала вона.

Корчак також додала, що у НАЗК підготували проект розпорядження Кабміну щодо виділення коштів із резервного фонду на придбання для агентства сервера, оскільки одна із умов надання атестату відповідності для програмного забезпечення  е-декларування передбачає наявність майнових прав на серверне обладнання.

У свою чергу Прем`єр-міністр Володимир Гройсман попередив голову НАЗК Наталію Корчак та голову Держспецзв`язку Леоніда Євдоченка про персональну відповідальність у разі не запуску повноцінного електронного декларування до першого вересня поточного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>