У Києві пройде свято на підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування

У Києві пройде свято на підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування

831
Ukrinform
Святкові заходи, приурочені до Всесвітнього тижня грудного вигодовування в Україні, відбудуться 7 серпня у парку ім. Т. Г. Шевченка у Києві.

Про це заявила під час "круглого столу" в Укрінформі у четвер  консультант Національного руху на підтримку грудного вигодовування "Молочні ріки України" Ксенія Соловей, повідомляє кореспондент агентства.

"В цьому році ми будемо проводити свято на підтримку грудного вигодовування у парку Тараса Шевченка, 7 серпня, з 10 години ранку до 8 години вечора. Там будуть проводитися різноманітні лекції по вигодовуванню груддю”, - сказала Соловей.

За словами Соловей, це шоста щорічна акція, організована на підтримку Всесвітнього дня грудного вигодовування.

Як зазначила заступник голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко, грудне вигодовування є дуже важливим для здоров'я дітей.

“Саме грудне вигодовування закладає основу для здоров'я дитини на все її подальше життя, тому важливо максимально його популяризувати”, - наголосила Сисоєнко.

Вона додала, що у 2015 році була закінчена дія програми “Репродуктивне здоров'я нації”, і важливо зайнятися питанням існування подібної програми у 2016 році.

“В 2015 році було завершено дію програми “Репродуктивне здоров'я нації”. Важливо, щоб в цьому році була продовжена дія цієї програми або започаткована нова програма, яка буде відповідати всім сучасним потребам, які існують в цій сфері”, - переконана Сисоєнко.

Всесвітній тиждень грудного вигодовування був ініційований в 1992 році міжнародною організацією «Всесвітній альянс за грудне вигодовування» (WABA). Участь беруть близько 170 країн. Проводиться це свято щороку у перший тиждень серпня.

В Україні тиждень грудного вигодовування проводиться постійно, починаючи з 2001 року.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-