Землю під Києвом отримали понад 3000 АТОшників – дані кадастру

Землю під Києвом отримали понад 3000 АТОшників – дані кадастру

1301
Ukrinform
Власниками землі у Київській області стали понад 3 тисячі учасників АТО.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Держгеокадастр.

"Наразі 3 004 учасники АТО вже завершили оформлення правовстановлюючих документів та отримали у власність земельні ділянки загальною площею 459 гектарів. Зокрема: для ведення садівництва - 2 928  (319 га), для особистого селянського господарства - 76 (141 га)", - йдеться в повідомленні.

У землевпорядній службі Київщини на сьогодні прийняли понад 13 тисяч заяв від учасників АТО або членів родин загиблих воїнів про надання їм земельних ділянок.

За результатами розгляду звернень землевпорядники видали військовим більше 10 012 наказів про надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Учасники АТО зможуть отримати землі загальною площею 1 443 гектара. Інші заяви знаходяться на стадії розгляду.

Більшість земельних ділянок відводяться для ведення садівництва (9 764 площею 1 072 га). Для особистого селянського господарства військові отримають 248 ділянок площею 372 гектара.

Як відомо, надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв, що учасники АТО, яким не вистачить земельних ділянок, обов'язково отримають фінансову компенсацію.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-