В Україні заборонили ще один російський телеканал

В Україні заборонили ще один російський телеканал

1689
Ukrinform
Телеканал "Ностальгія" порушує закони України.

Про це повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.

"Рішенням Національної ради від 28 липня російський телеканал "Ностальгія" вилучено з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України", - йдеться в повідомленні.

Підставами для цього стали зафіксовані моніторингами регуляторного органу порушення вітчизняного законодавства, зокрема частини сьомої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", оскільки в рекламно-розважальної передачі "Філософія долі", де беруть участь екстрасенси, парапсихологи і ворожки, надаються платні послуги телеглядачам і під час трансляції передачі немає логотипу "Ностальгії".

Крім того, виявлено ознаки порушення частини першої статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", оскільки ефір телеканалу оформлений символікою Радянського Союзу, логотип містить зображення серпа і молота, а заставки - зображення прапора СРСР і червону зірку тощо.

Рішення про вилучення телеканалу з переліку іноземних програм набирає чинності після його опублікування.

Нагадаємо: на початку липня в Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів, які транслювали рекламу, не адаптовану до вимог українського законодавства. З квітня 2016 року в Україні діє розширена заборона на російські фільми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>