Укртелефільм отримав нового гендиректора

Укртелефільм отримав нового гендиректора

1951
Укрінформ
Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко представив трудовому колективу ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" нового директора.

Про це повідомляє прес-служба комітету.  

"Наказом Держкомтелерадіо на посаду генерального директора ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" призначено 60-річного Сергія Івановича Омельчука", - йдеться в повідомленні.

Сергій Омельчук після закінчення в 1982 році факультету журналістики Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка працював на Українському радіо, очолював Кіровоградську обласну державну телерадіокомпанію, був заступником гендиректора ДО "Київська державна регіональна телерадіокомпанія". Обраний секретарем НСЖУ.

Відповідно до закону України "Про внесення змін до Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення" наказом Держкомтелерадіо від 22 липня 2016 року скасовано наказ відомства про реорганізацію ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм". Голові комісії з реорганізації Укртелефільму доручено передати справи, у тому числі правовстановлюючі, звітні та інші документи, судові та особові справи, договори, печатки та штампи ДП новому керівнику Укртелефільму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-