Російські спецслужби викрили «агента СБУ» при місії ОБСЄ

Російські спецслужби викрили «агента СБУ» при місії ОБСЄ

1482
Ukrinform
Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) "викрила" перекладача при місії ОБСЄ в Донбасі, оголосивши його "агентом СБУ".

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на спецслужбу.

«Федеральною службою безпеки РФ викритий як агент СБУ і затриманий на території Російської Федерації громадянин України Шестаков Артем Олександрович, 1984 р. н., який працює перекладачем спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні», - гордо рапортують співробітники колишнього КДБ.

За даними послідовників Дзержинського, Шестаков (оперативний псевдонім «Сварог») займався "збором інформації політичного, соціально-економічного та військового характеру" на території "ЛНР".

Втім, незважаючи на такі серйозні "гріхи", Шестакову не пред'явлено жодних звинувачень і навіть дозволено повернутися в Україну, оскільки він «не завдав шкоди безпеці Росії».

В СБУ поки що ніяк не прокоментували ситуацію.

Водночас у Спеціальній місії ОБСЄ заявили, що їхній працівник тимчасово був поза зоною досяжності під час відпустки.

Як повідомляється на сторінці місії в Facebook: "СММ ОБСЄ може підтвердити, що один з місцевих співробітників Місії в Луганській області, перебуваючи у відпустці, тимчасово перебував поза зоною досяжності. Наразі Місії відомо про його місцезнаходження, а також те, що він у безпеці. Це вся доступна інформація на цей момент".

Фото: ТАСС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>