SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Профспілки йдуть до Кабміну і Ради - вимагати зниження тарифів - 06.07.2016 09:22 — Новини Укрінформ
Профспілки йдуть до Кабміну і Ради - вимагати зниження тарифів

Профспілки йдуть до Кабміну і Ради - вимагати зниження тарифів

Фото, відео
6393
Ukrinform
Представники профспілок з усіх регіонів України розпочали Всеукраїнський марш протесту  проти підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Профспілки ідуть в Кабмін

Фото: Володимир Сердюк, Укрінформ.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, одна колона протестувальників вирушила до Кабінету міністрів від парку ім. Шевченка. У супроводі правоохоронців вони йдуть проїжджою частиною вул. Богдана Хмельницького на Хрещатик і далі на вул. Грушевського. Протестувальники несуть плакати і прапори своєї профспілки. Організатори акції через гучномовець озвучують вимогу щодо проведення парламентських слухань на тему тарифів і звіту уряду в парламенті.

Інша колона протестувальників  має рушити до Кабінету міністрів України від парку Слави. На 10 годину анонсований мітинг біля Верховної Ради України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-