У поліції розказали, як тестуватимуть відеофіксацію на дорогах

У поліції розказали, як тестуватимуть відеофіксацію на дорогах

1087
Ukrinform
Під час роботи в тестовому режимі автоматичної системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху штрафи водіям надсилатись не будуть.

Про це в п'ятницю Укрінформу повідомив директор департаменту комунікації Національної поліції України Ярослав Тракало.

«Поки система автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху працюватиме в тестовому режимі, штрафи не будуть надсилатись водіям», - сказав він.

Він повідомив, що в понеділок 4 липня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе офіційно презентують пілотний проект по автоматичній відеофіксації порушень правил дорожнього руху, після чого система запрацює в тестовому режимі.

Водночас, в яких містах буде запущений пілотний проект і де можна дізнатися про місця розміщень відеокамер Тракало не повідомив, сказавши, що «цю інформацію озвучать міністр і голова Нацполіції, які будуть презентувати цей проект в понеділок».

30 червня Аваков заявив, що невдовзі в деяких містах України будуть запущені локальні системи автоматичної відеофіксації порушень ПДД в тестовому режимі, аби подивитись як ці системи працюватимуть. Повноцінно система має запрацювати на всіх дорогах України тільки з наступного року, але для цього ще необхідно віднайти кілька мільярдів доларів США. Тому, паралельно із запуском автоматичної відеофіксації порушень ПДД в тестовому режимі, МВС планує провести міжнародний конкурс з метою залучення міжнародних компаній для інвестування в цю систему.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-