Кличко підняв лікарів з «межі виживання»: додав 200 гривень

Кличко підняв лікарів з «межі виживання»: додав 200 гривень

976
Ukrinform
Міська влада виділила 150 мільйонів гривень на підвищення заробітної платні медичним працівникам.

Про це мер Києва Віталій Кличко зазначив під час міжнародної конференції "Концепція розвитку системи охорони здоров'я міста Києва", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми виділили додаткові 150 мільйонів гривень на підвищення заробітньої платні в медичній сфері, тому що лікар не може надавати якісні послуги, коли заробітна платня знаходиться на межі виживання. Тому я на зустрічі кожному працівнику медичної сфери гарантував як мінімум 200 гривень додаткових до заробітньої платні, які кожен з них отримає від міської влади", - сказав Кличко.

Також, за словами мера, Київ залучатиме кращий світовий досвід у системі охорони здоров'я.

"Наша мета - створити принципово нову систему, де усі наші кошти вийдуть з тіні і будуть ефективно працювати і для працівників медичної сфери, а також всіх тих, хто потребує цього. Ми розраховуємо, що згодом ця система стане основою для переходу на страхову медицину, де будуть вкладатися гроші в гідну зарплатню лікарів, сучасне медичне обладнання і препарати для наших пацієнтів. Нам сьогодні потрібно забезпечити доступну, кваліфіковану медичну допомогу, сучасні умови для роботи лікарів і ефективного лікування пацієнтів", - сказав Кличко.

Він зазначив, що для цього Київ буде залучати найкращий світовий досвід. "Хочу ще раз подякувати нашим друзям, які приїжджають і готові ділитися цим досвідом. Ми будемо залучати міжнародні організації, фахівців, інвесторів, які готові втілювати всі ноу-хау в медичну сферу міста Києва", - зауважив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>