Поліції не вдалося позбутися корупції - Деканоідзе

Поліції не вдалося позбутися корупції - Деканоідзе

1159
Ukrinform
Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе заявляє, що поки не вдалося повністю позбутися від усіх корупційних складових у поліції.

Про це вона заявила, виступаючи перед правоохоронцями, повідомляє телеканал "112 Україна".

"На жаль, мушу сказати, що нам не вдалося поки що позбутися всіх корупційних складових, тому що перше - мотивація, якої немає у поліцейських. Друге - це технічне обладнання, коли кожний поліцейський не відчуває себе достойно, немає форми і машини тощо. Третє, коли немає цілісності в правоохоронній системі для того, щоб хоч розуміти, що кожна людина, починаючи з рядового співробітника, пережив таку ментальну трансформацію, що так, ми зараз працюємо по-новому, а працюємо по-новому - це значить, що не тільки поліція повинна працювати по-новому, а й вся правоохоронна система", - заявила Деканоідзе.

За її словами, довіра громадян до поліції залишається високою.

"Довіра у Національної поліції України - це десь близько 48%. Коли у нас було в історії, коли довіра у міліції була близько 50%? Ніколи. Довіра у міліції була десь 5-6%. Зараз люди нам довіряють, але я усвідомлюю, і вся наша команда усвідомлює, що якось уже треба виправдовувати цю довіру, коли кожна людина розуміє, що поліція, у формі людина, яка захищає і виправдовує їхні сподівання", - заявила вона.

Раніше Деканоідзе анонсувала додатковий набір поліцейських. Крім того, вона заявила про наміри збільшити кількість патрульних автомобілів у Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>