Дров'яний скандал: Москаль погрожує назвати "кришувальників" з Києва

Дров'яний скандал: Москаль погрожує назвати "кришувальників" з Києва

5567
Ukrinform
Ситуація з ешелонами деревини на прикордонних залізничних станціях «Чоп»і «Батєво» на Закарпатті залишається незмінною.

Станом на сьогодні 173 вагони (переважно з паливною деревиною, тобто дровами), які з інших областей транзитом через на Закарпаття прямували в країни Євросоюзу, митниця не оформляє через розпорядження голови ОДА Геннадія Москаля, інформує його офіційний сайт.

Нагадаємо, що цей документ обмежує розмір експортованих дров до одного метра.

"Значна частина вагонів із деревиною належить російським фірмам. Раніше вони возили в Європу ліс безпосередньо з Росії. Однак після введення економічних санкцій зареєстрували комерційні структури в Україні, почали купувати ліс у західноукраїнських областях (переважно на Львівщині) й вивозити через Закарпаття на продаж у Євросоюз", - зазначив Москаль.

Губернатор додав, що йому вже телефонували "різні впливові люди" з неофіційним проханням відмінити розпорядження про обмеження експортованої деревини.

"Заявляю, що не збираюся цього робити. Вивезення лісу за кордон через Закарпаття можливе тільки після письмової вказівки центральних органів влади. Якщо така вказівка дійсно буде, я одразу оприлюдню її для громадськості. Тоді всі побачать, хто сприяє нещадній вирубці Карпат, вивезенню за кордон ділової деревини під виглядом дров і фінансуванню комерційних структур країни-агресора", - підкреслив Москаль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-