ЄБРР отримав кошти на сховище відпрацьованого палива на ЧАЕС - Семерак

ЄБРР отримав кошти на сховище відпрацьованого палива на ЧАЕС - Семерак

795
Ukrinform
На рахунки Європейського банку реконструкції та розвитку надійшли додатково зібрані 25 квітня кошти від країн-донорів для завершення будівництва сховища для відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2), у тому числі 1,4 млн євро від України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр екології і природних ресурсів, представник партії "Народний фронт" Остап Семерак за підсумками робочої зустрічі з директором Департаменту ЄБРР ядерної безпеки «Україна-Європейський банк реконструкції та розвитку» Вінсом Новаком.

«Отримали чудову новину – на рахунок ЄБРР поступили додатково зібрані 25 квітня цього року кошти країнами-донорами для завершення будівництва сховища для відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2), у тому числі 1,4 млн євро від України», - зазначив Семерак.

Він очікує, що 22 липня під час чергового засідання Асамблеї донорів ЄБРР в Лондоні питання співпраці з Україною буде продовжено.

Нагадаємо, введення у експлуатацію СВЯП-2 очікується у 2017 році. До кінця 2016 року будівництво об’єкту буде завершене, фахівці проведуть перший етап випробувань.

Будівництво СВЯП-2 фінансується з рахунку ядерної безпеки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Об'єкт СВЯП-2 призначений для прийому, підготовки до зберігання і безпосередньо зберігання відпрацьованих тепловиділяючих збірок (ВТВЗ) і відпрацьованих додаткових поглиначів (ВДП), які накопичено на Чорнобильській АЕС.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-