Кличко відкрив 6-й в столиці центр адмінпослуг

Кличко відкрив 6-й в столиці центр адмінпослуг

1441
Ukrinform
Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь у відкритті філії центру надання адміністративних послуг на Лісовому масиві та поспілкувався з мешканцями.

Про це повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

 «Незважаючи на складну економічну ситуацію, ми робимо все, аби люди відчували, що Київ змінюється, – наголосив мер. – Сьогодні ми відкриваємо філію ЦНАПу. Впевнений, що кожен із вас буде менше витрачати часу на оформлення документів, тому що вам не треба їхати в районну адміністрацію, де знаходиться ЦНАП, а у вашому мікрорайоні прийти та швидко і комфортно оформити необхідні документи».

У філії ЦНАПу можна буде отримати близько 10 найбільш затребуваних послуг. Це і реєстрація місця проживання, і заміна паспорта, видача свідоцтва про право власності на житло та інші, вклеїти фото, досягнувши 25-ти та 45-ти річного віку.

 «Ми відкрили 6 ЦНАПів у столиці і працюємо далі, щоб адміністративні послуги надавалися якісно, швидко і прозоро», – підкреслив Кличко.

Відкрити центр мер запросив дітей, які перерізали червону стрічку.

Оглядаючи приміщення, він дав доручення очільнику району встановити кондиціонери. «Якщо ми говоримо про сервіс, то без кондиціонерів його уявити складно», – наголосив міський голова.

Кличко також поспілкувався з мешканцями мікрорайону про їхні проблеми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>