Рада визначила пропорції українських та іноземних передач на ТБ і радіо

Рада визначила пропорції українських та іноземних передач на ТБ і радіо

Укрінформ
Верховна Рада внесла зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо визначення передач європейського виробництва.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 229 нардепів.

Згідно із законом телевізійні ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 мусять дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США та Канади мають становити не менше 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення – передачі українського виробництва.

У радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців мають становити не менше 50 відсотків загального щотижневого обсягу мовлення.

Передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або декількома юридичними особами – резидентами держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

До передач європейського виробництва також належать передачі, виготовлені на замовлення юридичних осіб-резидентів держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, за умови, що безпосереднім виробником таких передач також є особи-резиденти таких держав.

У разі ж, якщо передача створена на замовлення або за участю однієї або декількох юридичних осіб - резидентів держави, визнаної Верховною Радою державою-агресором та/або державою-окупантом, така передача не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-