Ревізори в Пенсійному фонді не знайшли "мертвих душ" - Розенко

Ревізори в Пенсійному фонді не знайшли "мертвих душ" - Розенко

1298
Ukrinform
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що Мінфін, зробивши верифікацію та провівши перевірку діяльності Пенсійного фонду, не виявив жодного випадку подвійних виплат та виплат померлим громадянам, про які заявляли деякі "експерти".

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сьогодні маємо вже попередні результати здійсненої Мінфіном перевірки. Сухий висновок: у Пенсійному фонді України не виявлено і не підтверджено жодного випадку подвійних виплат та виплат померлим громадянам. Сподіваюсь, що всі ті, хто масовано поливав брудом протягом останніх півроку нашу команду і розповідав про 15-30 млрд виплат "мертвим душам" знайде в собі сили і мужність вибачитися за свою неадекватну позицію у цих процесах", - написав Розенко.

За його словами, протягом лютого-березня до Мінфіну було передано всі бази даних про 11,5 млн пенсіонерів та 32 млн справ з єдиного реєстру соціального страхування.

Урядовець нагадав, що півтора роки тому, коли його було призначено міністром соцполітики, перше завдання, яке Розенко поставив перед новопризначеним керівництвом Пенсійного фонду, - провести жорсткий аудит та верифікацію усіх пенсійних справ у ПФ. Ця робота тривала протягом 9 місяців 2015 року. Суспільство інформували постійно.

"І тому досить дивною для мене стала брудна компанія, яку розгорнули деякі псевдоексперти вже наприкінці 2015 року, проти мене, команди Пенсійного фонду та нашої роботи з верифікації, яку ми провели в межах усієї системи соцзахисту та Пенсійного фонду. Чого я тільки не наслухався за цей час: і про те, що ПФ платить від 15 до 30 млрд гривень щороку "мертвим душам" і подвійних-потрійних виплат, і про корупційну заангажованість, і про те, що ми проти верифікації", - підкреслив віце-прем’єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>