На Шустера службі зайнятості поскаржились податківці

На Шустера службі зайнятості поскаржились податківці

949
Ukrinform
Державна служба зайнятості (ДСЗ) пояснює, що підставою звернення до Київського міського центру зайнятості щодо анулювання дозволу на роботу для відомого журналіста Савіка Шустера став лист від Державної фіскальної служби України про те, що відносно ведучого здійснюється кримінальне провадження.

Про йдеться у повідомленні прес-служби ДЗС, переданому Укрінформу.

«22.04.2016 до державної служби зайнятості надійшов лист від Державної фіскальної служби України про те, що відносно громадянина Канади С.Шустера здійснюється кримінальне провадження № 32015000000000198, внесене Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби зайнятості України 05.10.2015 до Єдиного реєстру досудових розслідувань», - йдеться у повідомленні.

У ДЗС пояснили, що відповідно до пункту 24 Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 27 травня 2013 року № 437, регіональний центр зайнятості ухвалює рішення про відмову у видачі, продовженні дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства у разі відбування іноземцем чи особою без громадянства на момент оформлення дозволу покарання за скоєння злочину або здійснення стосовно нього кримінального провадження.

«Таким чином, на час прийняття Київським міським центром зайнятості рішення про продовження дії дозволу на застосування роботодавцем праці громадянина Канади С.Шустера не враховано факт здійснення стосовно зазначеного іноземця кримінального провадження. Згідно із пунктом 25 згаданого Порядку дозвіл анулюється у разі встановлення недостовірності даних, що містяться у поданих роботодавцем документах», - наголошують у держслужбі.

Отже, додають там, дозвіл на застосування роботодавцем праці громадянина Канади Шустера було анульовано на підставі того, що документи, подані роботодавцем, містили недостовірні дані, а саме: у них відсутня інформація про здійснення відносно Шустера кримінального провадження, що є підставою для відмови у продовженні дозволу.

«При цьому звертаємо увагу на той факт, що у довідці, виданій Міністерством внутрішніх справ України, взагалі відсутня будь-яка інформація щодо наявності чи відсутності здійснення кримінального провадження відносно громадянина Канади С.Шустера. Таким чином, варто порушити питання стосовно належного виконання Міністерством внутрішніх справ України своїх завдань і функцій», - підкреслили у Держслужбі зайнятості.

Як повідомлялося, сьогодні журналістам стало відомо про те, що два тижні тому Шустеру продовжили дозвіл на роботу, але згодом було ухвалене рішення про його анулювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>