Каську вручили ще одну повістку

Каську вручили ще одну повістку

944
Ukrinform
Колишньому заступнику генпрокурора Віталію Каську у понеділок  вручили ще одну повістку для явки в ГПУ по іншому кримінальному провадженню.

Про це Касько заявив журналістам після того, як вийшов з сьогоднішнього допиту в Генпрокуратурі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«По закінченні цього допиту до мене підійшов ще один слідчий Генеральної прокуратури, який, як ви думаєте, що мені вручив? Правильно, вручив мені повістку про необхідність явки для допиту у черговому кримінальному провадженні», - сказав Касько.

За його словами, під час допиту в ГПУ йому ставили питання щодо документів на нерухомість, які датуються березнем 2014 року.

Як повідомляв Укрінформ, Каську було оголошено про підозру у вчиненні злочину, який стосується нерухомості.

У 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі столиці, яку пізніше, за даними ЗМІ, приватизувала його матір, яка вже проживала у трикімнатній квартирі в Києві.

У 2010 році Касько знову звернувся до генпрокурора щодо надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю та сестрою. Відтак родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі - на бульварі Дружби народів, 14-16, площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з ГПУ і працював як адвокат. За два місяці до звільнення з ГПУ трикімнатну квартиру, виділену родині Каська, виключили з переліку службових.

У березні 2016 року генпрокурор Віктор Шокін через суд добився арешту квартири свого екс-заступника Каська на бульварі Дружби народів, 14-16.

За словами начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері держслужби і власності Дмитра Суса, Каську загрожує до 12 років позбавлення волі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-