Проблема

Проблема "Хрещатика": в КМДА запевняють, що гроші за комуналку не зникнуть

1811
Укрінформ
Попри припинення прийому платежів ПАТ КБ «Хрещатик», оплата киянами житлово-комунальних послуг здійснюватиметься у звичному порядку. Платіжки за березень надійдуть споживачам з новими реквізитами банків.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає сайт міської влади.

"Мешканці столиці можуть здійснити оплату у відділенні будь-якої банківської установи або Укрпошти. У платіжних документах, виготовлених КП ГІОЦ для оплати житлово-комунальних послуг за березень 2016 року (мешканці їх отримають на початку квітня 2016 року), будуть вказані нові реквізити для зарахування коштів. При цьому грошові кошти сплачені мешканцем за житлово-комунальні послуги у попередні періоди, навіть за платіжними документами, в яких зазначено реквізити банку «Хрещатик», автоматично зараховані на новий розподільчий рахунок КП ГІОЦ, відкритий у державному банку. Таким чином, усі сплати зараховано, і кияни не втратили своїх коштів", - зазначив Пантелеєв.

У разі необхідності отримання додаткової інформації стосовно зарахування сплачених коштів у мешканців міста є можливість звернутися до будь-якої точки обслуговування комунального концерну «Центр комунального сервісу» (адреси точок прийому та графік їх роботи розміщенні на сайті ЦКС за адресою: cks.kiev.ua).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-