У мера Одеси виявили 20 офшорних компаній і російське громадянство

У мера Одеси виявили 20 офшорних компаній і російське громадянство

7055
Укрінформ
Мер Одеси Геннадій Труханов має російське громадянство і володіє 20 офшорними компаніями, через які контролює ще стільки ж підприємств в Україні.

Про це пише "Слідство.Інфо" з посиланням на матеріали Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ), у розпорядженні якого виявилися документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca.

Повідомляється, що Труханову належить будівельна компанія РОСТ через безліч офшорних фірм, які зареєстровані на Британських Віргінських островах. Дані фірми, в свою чергу, контролюють більше двох десятків підприємств в Україні.

Тільки за 2015 рік пов'язана з ними група РОСТ отримала 270 млн грн бюджетних коштів на ремонти доріг на в Одесі і Києві. Лише за останні чотири роки група РОСТ здобула на державних тендерах понад 2 млрд грн.

Підкреслюється, що Геннадій Труханов є громадянином Росії. Його ім'я в якості громадянина РФ фігурує в документах панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca. В російському паспорті Труханова зазначена адреса реєстрації: Московська область, місто Сергієв Посад, вулиця Паркова, будинок 5. Російські колеги журналістів "Слідство.Інфо" повідомляють, що будинок за цією адресою, швидше за все, використовувався виключно для отримання реєстрації, зауважує ZN,ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-