Савченко з температурою, але береже сили для суду - адвокат

Савченко з температурою, але береже сили для суду - адвокат

928
Ukrinform
Народний депутат України Надія Савченко, яку незаконно утримують на території Росії, перебуває в задовільному стані і готується до винесення вироку.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив її адвокат Микола Полозов.

"Вона перебуває у задовільному стані здоров'я. Звісно, у неї знижений тиск і температура, але водночас вона береже сили, оскільки вирок, згідно з російським законодавством, поотрібно вислуховувати стоячи. На це потрібно досить багато зусиль, багатогодинне стояння під бубніння судді. Але поряд з тим вона готова і має намір бути присутньою на вироку", - розповів він.

На запитання, чи буде він на засіданні суду (адже через авіакатастрофу аеропорт у Ростові-на-Дону тимчасово не працює), Полозов відповів ствердно.

"Можу сказати, що і я, і адвокат Фейгін точно завтра будемо. Що стосується Новікова (третій адвокат. - Ред.), то це запитання краще поставити йому", - сказав адвокат.

Нагадаємо, вирок Надії Савченко російський суд почне оголошувати 21 березня. На це відведено два дні. Перед вироком в усьому світі проходять акції на підтримку льотчиці, її підтримують відомі політики, громадські діячі та діячі культури.

Фото: ТАСС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>