Китайський Червоний Хрест передав  харківській клініці медобладнання на 2 мільйони гривень

Китайський Червоний Хрест передав харківській клініці медобладнання на 2 мільйони гривень

1457
Ukrinform
Медобладнання на 2 млн грн у подарунок від китайського Червоного Хреста надішло в клініку Харківського інституту загальної і невідкладної хірургії Національної Академії медичних наук України.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів керівник Харківського обласного товариства Червоного Хреста Костянтин Башкіров.

"Наша співпраця з китайськими колегами почалася десять років тому і триває досі. Якщо раніше ми практикували виїзні акції з обміну досвідом, то з початком збройного конфлікту на сході України ця співпраця набула нових форм. За два роки китайський Червоний Хрест надав благодійної допомоги Україні більш як на 50 млн грн, у тому числі 42 млн грн припадає на медобладнання", - відзначив Башкіров.

За його словами, Харківщина, зокрема, отримала медобладнання на 8 млн грн.

"У цю суму входить вартість переданих у клініку Інституту загальної і невідкладної хірургії апаратів УЗД, кисневих генераторів, дефібриляторів, моніторів, засобів реабілітації, багатофункціональних ліжок, інвалідних візків - всього на суму 2 млн грн", - додав він.

Як зазначив, у свою чергу, завідувач відділення клініки Інституту, доктор медичних наук професор Віталій Прасол, завдяки тому ж китайському апарату УЗД, що дає змогу контролювати стан венозної системи пацієнта, відтепер у Харкові можна виконувати і малотравматичні операції на судинах: "Якщо раніше пацієнт після операції 5-10 днів проводив у стаціонарі, то зараз він може залишити клініку того ж дня".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>