Батальйон ім. Кульчицького проситься на контракт

Батальйон ім. Кульчицького проситься на контракт

3574
Ukrinform
90 відсотків бійців батальйону ім. Сергія Кульчицького виявили бажання перейти на контрактну службу.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у п'ятницю заявив заступник командира військової частини з кадрової роботи полковник Руслан Козенков.

"90 відсотків військовослужбовців батальйону виявили бажання перейти на військову службу за контрактом. Зараз проходить відповідна робота щодо вивчення і переоформлення особових справ",  - сказав Козенков.

Командир батальйону ім. С. Кульчицького  полковник Віктор Толочко нагадав, що два роки тому батальйон був сформований з майданівців, 90% яких раніше не мали жодного стосунку до військової служби. Попри це з початку антитерористичної операції не було жодного дня, щоб військовослужбовці батальйону не перебували в зоні її проведення. Наразі майже половину особового складу становлять ті люди, які прийшли до нього з Майдану.

"З моменту створення батальйону 18 нині діючих офіцерів з колишніх майданівців отримали перше військове звання молодший лейтенант саме у батальйоні. Тепер вони вже старші лейтенанти", - зазначив Толочко.

Він повідомив, що за два роки війни військовослужбовці батальйону стали справжніми професіоналами, яких запрошують в інші підрозділи НГУ та інші збройні формування як інструкторів.

"У 2015 році частина бійців батальйону залучалася  до спільних українсько-американських начань, вони показали себе якнайкраще і отримали високу оцінку як від Нацгвардії, так і від наших союзників", - підкреслив Толочко.

Він поінформував, що відбір у батальйон іде тільки на добровільних засадах, але майбутній контрактник повинен мати за плечима строкову військову службу.

Відповідаючи на запитання журналістів, Толочко повідомив, що попередній відбір контрактників уже проведено: вони склали іспити з фізичної підготовки і пройшли психологічні тести.

"Атестаційна комісія щотижня розглядає кандидатів. Протягом місяця всі будуть на контракті. Деяка частина вже зарахована", - зазначив командир батальйону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>