Заборона Меджлісу підніме рух кримських татар на новий етап - Чубаров

Заборона Меджлісу підніме рух кримських татар на новий етап - Чубаров

948
Ukrinform
Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров вважає, що заборона представницького органу кримських татар владою Росії не вплине на його активність, оскільки основна діяльність зараз здійснюється з материкової України. Ба більше, заборона викличе новий підйом національного руху серед кримських татар.

Про це Чубаров заявив під час круглого столу в Укрінформі.

«Всі основні напрями діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на сьогодні здійснюються з материкової України. Крім того, ми максимально відновили таку організацію як Всесвітній конгрес кримських татар. І напрями нашої спільної боротьби, такі, як деокупація Криму, набирають обертів через цю організацію», - розповів Чубаров.

За його словами, реальність намірів російських окупантів заборонити діяльність Меджлісу вже не викликає сумнівів. «Ми обговорюємо на даний момент свою поведінку і свої дії за таким розкладом», - зазначив політик.

Він підкреслив, що діяльність Меджлісу буде активізована за рахунок представництв у Брюсселі та Вашингтоні.

«Ми відкриватимемо свої представництва в Брюсселі, Вашингтоні. Як бачите, ми не збираємося знижувати активність Меджлісу", - зазначив народний депутат.

Крім того, на думку Чубарова, заборона Меджлісу може спричинити новий підйом національного руху кримських татар.

«45 років вигнання кримських татар виховали ціле покоління, що розуміло, що народ зможе розвиватися тільки на своїй землі, і він не може зрадити свою землю, не може поступатися нею іншим. У кого ж немає відчуття любові до своєї батьківщини, вони зрадили і не знають, яку державу вони повинні будувати», - сказав Чубаров.

Як повідомляв Укрінформ, «прокуратура» Криму направила позов до «Верховного суду» про заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Перше засідання у даній справі відкрилося 10 березня 2016 року, і того ж дня за клопотанням адвоката було перенесено на 17 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>