У Яресько обіцяють моніторити соцвиплати

У Яресько обіцяють моніторити соцвиплати

932
Ukrinform
Управління верифікації та моніторингу виплат проводитиме верифікацію електронними та телефонними засобами, щоб не спричиняти дискомфорту громадянам.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України

"Верифікація буде проводитись електронними та телефонними засобами та не спричинятиме жодного дискомфорту для громадян. Співпрацюючи в рамках процесу верифікації з банками, Міністерство фінансів буде запитувати лише мінімальний набір даних про отримувачів соціальних виплат, що буде використовуватись у роботі як службова конфіденційна інформація", - зазначив начальник управління верифiкації та монiторингу виплат Андрій Рязанцев.

Крім того, за його словами, жодних ризиків для громадян ці перевірки не несуть: "Інформація, яку ми отримаємо з банківських установ, не буде передана третім особам. Це просто перевірка відповідності критеріям отримання соціальної допомоги від держави", - підкреслив він.

Заступник міністра фінансів Роман Качур заявив, що впровадження процесу верифікації є важливим механізмом підвищення ефективності використання бюджетних коштів, оскільки унеможливлює отримання соціальних виплат шахраями.

Качур підкреслив, що верифікація жодним чином не є загрозою для клієнтів банків, оскільки необхідний обсяг інформації про отримувачів соцвиплат є мінімальним і не може бути використаний в інтересах третіх осіб.

"У процесі верифікації ми будемо переглядати, чи дійсно всі ті кошти, що сьогодні виділяються Пенсійним фондом та іншими соціальними установами країни, отримують справжні пенсіонери, справжні громадяни, а не "мертві душі" чи шахраї. Це дозволить спрямувати фінансову підтримку від держави дійсно нужденним громадянам", - зауважив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>