SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight На харківському цвинтарі застрелили найближчого соратника Кернеса - 26.02.2016 11:45 — Новини Укрінформ
На харківському цвинтарі застрелили найближчого соратника Кернеса

На харківському цвинтарі застрелили найближчого соратника Кернеса

Фото
1822
Ukrinform
На харківському цвинтарі №3 біля метро Барабашово убитий харківський бізнесмен Юрій Дімент, який входив до кола найближчих друзів мера Харкова Геннадія Кернеса. Зокрема, його називали "мізками" мера.

Як повідомив кореспонденту Укрінформу джерело, підприємця розстріляли 26 лютого між 9 і 10 годинами ранку при відвідуванні могили матері.

Місце злочину оточене поліцією, біля цвинтарних воріт присутні п'ять автомобілів патрульної поліції і автомобіль швидкої допомоги.

Як повідомляє LB.ua із посиланням на власні джерела, смертельний постріл здійснив снайпер. Однак, за іншими даними, його розстріляли з автомата.

Нагадаємо, 28 квітня 2014 року було скоєно замах на самого Кернеса, коли той здійснював пробіжку. Кернес тривалий час лікувався в Ізраїлі, але так до кінця і не відновився, тому до сих пір пересувається на інвалідному візку.

На харківському цвинтарі застрелили найближчого соратника Кернеса

Фото: В'ячеслав Мадієвський/Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-