Дещиця закликав притягти до відповідальності винних у смертях на Майдані

Дещиця закликав притягти до відповідальності винних у смертях на Майдані

Фото
1582
Ukrinform
У Варшаві біля Посольства України дипломати, українські активісти, представники ЗМІ у п'ятницю запалили свічки в пам’ять про жертви Революції Гідності.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Це назавжди залишиться в пам’яті тих, хто був на Майдані і тих, хто там не був, як пам’ять про загиблих за те, щоб був мир, за те, щоб були демократичні ідеали, щоб Україна була ближчою до Європи ", - заявив з цього приводу посол України в РП Андрій Дещиця.

Він підкреслив, що не все, за що стояли люди на Майдані, вдалося досягнути, але від кожного українця залежить досягнення мети, визначеної під час Революції Гідності.

Дещиця наголосив, що потрібно постійно пам’ятати про жертви Майдану і не допустити, щоб вшанування їх пам’яті перетворилося на просту формальність, як це часто бувало в часи СРСР.

"І друге, що потрібно зробити – притягнути до відповідальності осіб, через яких загинули ці люди. Якщо цього не буде, то не буде справедливості і ми житимемо в нечесному суспільстві", - констатував дипломат.

Дещиця наголосив, що потрібно мирним шляхом завершити ту боротьбу, яка розпочалася на Майдані і була спрямована на те, щоб усі жили у вільній європейській державі.

З нагоди другої річниці Революції Гідності у посольстві відкрилася також експозиція виставка з 10 робіт  авторства художниці Ольги Яценко і фотографа Оскара Думитращука.

"Виставка називається "Священна рана", оскільки ця рана не дуже швидко або й взагалі не загоїться",- підкреслила художниця.

Ольга визнала, що для неї ці події – особисті глибокі переживання, оскільки на Майдані вона втратила одного з близьких друзів: "Ця виставка є маленькою спробою і можливістю передати наші відчуття".

Дещиця

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>