Сanal+ не йде на діалог щодо фільму Морейри

Сanal+ не йде на діалог щодо фільму Морейри

Ексклюзив
1936
Укрінформ
Французький приватний телеканал Сanal+ відмовився від публічних обговорень скандального антиукраїнського документального фільму режисера Поля Морейри "Україна, маски революції".

Про це кореспонденту Укрінформу у Франції повідомило джерело, наближене до переговорного процесу з керівництвом Сanal+.

"Поки керівництво не йде на відкритий діалог щодо відкритої дискусії з приводу скандального і брехливого антиукраїнського фільму-розслідування "Україна, маски революції". Ще перед його трансляцією представники посольства України у Франції та української громади обговорювали можливість проведення в ефірі обговорення за участю режисера Морейри та французьких експертів фільму. Зараз на наші дзвінки ніхто не відповідає", - зазначив співрозмовник агентства.

За його словами, судячи з усього керівництво телеканалу поки не налаштоване на об’єктивний діалог.

Варто зазначити, що у ніч з 7 на 8 лютого Сanal+ повторив трансляцію скандальної документальної стрічки.

Разом з тим, до 30 французьких журналістів та експертів - українознавців, які виступили з гострою критикою на адресу режисера, звинувативши його у непрофесіоналізмі, маніпуляції фактами, оперуванням неправдивою і необ’єктивною інформацією про Україну, приєднався сатиричний французький тижневик Charlie Hebdo. На своїй сторінці у Фейсбуці редакція журналу розкритикувала Морейру за його роботу, назвавши його "корисним ідіотом".

"Пишаймося, друзі мої! Після Депардьє (актор), Надін Морано (французький політик, якого відносять до "друзів Путіна"), і Тьєррі Маріані (депутат, що відвідував анексований Росією Крим), Франція  блискуче видала ще одного нового корисного ідіота: Поля Морейру", - написали журналісти Charlie Hebdo.

Тижневик роз’яснив понад 2 млн (зареєстрованих на його сторінці) читачам, що документальний фільм Морейри "Україна: маски революції", який транслював Canal +, успішно використав путінську пропаганду у складних зображеннях (з вставками брехні, недоліками та маніпулятивним монтажем) поставивши знак рівності між українськими крайніми правими бійцями, ЦРУ і революцією Гідності на Майдані. "Він набрався сміливості і нічого не сказав про анексію Криму або гангрену війни, яку розв’язали росіяни і продовжують вести на Донбасі", - зазначив тижневик. Підсумовуючи, видання зауважило, що "зроблено велику роботу, яка викликала ентузіазм Кремля, транслюється усіма його маленькими солдатиками", а "людство, добре пам’ятає, що означає корисні ідіоти, яких виготовляли тисячами упродовж десятиліть".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-