З США до України відправили великий контейнер з медобладнанням

З США до України відправили великий контейнер з медобладнанням

Фото
2882
Ukrinform
Зі Сполучених Штатів в Україну в четвер вирушив черговий великий контейнер з дорогим медичним обладнанням та матеріалами для лікарень, які приймають поранених з АТО, біженців і постраждалих від збройного конфлікту громадян.

Це вже третє впродовж року відправлення, організоване українськими громадськими активістами та американським Благодійним Фондом Brother’s Brother, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Контейнер завантажений високоякісним медичним обладнанням, включаючи лікарняні ліжка, столи для огляду хворих, мобільні крісла-трансформери, кисневі концентратори, інвалідні візки, штативи для внутрішніх вливань, донорські крісла, медичні меблі, хірургічні пакети та інші першокласні предмети медичного призначення", - повідомили у Фундації Україна-США, яка організувала поставки медобладнання через океан.

З США до України відправлено великий контейнер з медобладнанням

Здійснити підбір та пересилання медичної допомоги в Україну не так просто, зауважила в коментарі агентству президент Фундації Надія Макконел. "На жаль, ми не можемо дістати все, що потрібно в Україні. Спочатку ми передаємо список, що є в наявності, з нього потім обираються необхідні речі. Ми стараємося, щоб допомога була якомога більш корисною", - зазначила керівник організації.

Крім того, за її словами, через певні обмежувальні норми, які діють в Україні, допомога недержавних фондів з-за кордону не може бути спрямована безпосередньо в українські лікарні. Тому медобладнання та матеріали надходять на адресу партнерських неприбуткових організацій в Україні, які потім займаються подальшим розподілом цієї допомоги.

"Цей контейнер оформлений на громадську організацію Міжнародна агенція регіонального розвитку "GloBee", яка знаходиться в Харкові та займається забезпеченням гуманітарної допомоги лікарням у регіоні", - уточнила з цього приводу програмний директор Фундації "Україна-США" Юлія Соловей.

Вона підкреслила, що така двостороння співпраця налагоджена та діє з минулого року, а весь процес передачі допомоги та її подальшого розподілу є абсолютно прозорим. "Ми збирали цей контейнер впродовж трьох місяців, і маємо впевненість, що передаємо його в надійні руки", - зазначила представник Фундації.

Зібрати необхідне обладнання для українських лікарень вдалося, здебільшого, завдяки американському Благодійному Фонду Brother's Brother. Організація зав'язана на цілі мережі медустанов США, які надають медичні засоби в якості безкоштовної допомоги для країн, що потребують такої допомоги.

"Роль нашої організації полягає в тому, щоб поєднати ресурси тут, у Сполучених Штатах, перевірити їх на працездатність та передати тим, хто потребує такої підтримки. Минулого року ми надіслали медичне обладнання до 60-ти різних країн по всьому світу", - поінформував виконавчий директор Благодійного Фонду Девід Холдсворс, додавши, що Україна – єдина держава в Європі, з якою працює Brother's Brother.

За його словами, впродовж 2015 року в Україну було відправлено два великих контейнери з медобладнанням. "Ми із задоволенням співпрацюємо з українськими організаціями, щоб допомога дійшла до людей, і для нас – велика честь підтримувати український народ, який опинився в складній ситуації", - зауважив представник Фонду.

Очікується, що третій контейнер з допомогою зі США прибуде в порт Одеси за чотири-п'ять тижнів. Після цього він відправиться до Харкова, де проходитиме розмитнення перед тим, як вкрай необхідне обладнання зрештою може бути розподілене серед українських лікарень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-