Міграційна служба запустила онлайн-чергу

Міграційна служба запустила онлайн-чергу

1882
Укрінформ
На офіційному веб-сайті Державної міграційної служби запрацював сервіс зі створення онлайн-черги. 

Про це повідомляє прес-служба Держаної міграційної служби України.  

"4 лютого 2016 року на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України започатковано новий сервіс - онлайн-черга до підрозділів. Послуга працює в тестовому режимі та доступна лише для отримання двох послуг - оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки (для осіб, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше)", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає прес-служба, такий пілотний проект запущено у Дніпровському районному відділі ДМС у місті Києві (вул. Миколи Лєбєдєва, 14-А), але найближчим часом кількість таких відділів у м. Києві збільшуватиметься. Сервіс доступний за посиланням.

В ДМС роз'яснюють, що є три варіанти, як потрапити на прийом за електронною чергою: записатися онлайн (доступно на найближчі два тижні), записатися безпосередньо у підрозділі (доступно на найближчий місяць) або ж отримати талон до поточної черги (на найближчий доступний час протягом дня).

Наявність електронної черги удосконалить процес прийому громадян у підрозділах, зробить його прозорішим та зручнішим, а також вдосконалюватиметься організація роботи підрозділів, наголосили в  ДМС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-