Яценюк: Поліція має приїхати протягом 7 хвилин

Яценюк: Поліція має приїхати протягом 7 хвилин

Фото
1937
Ukrinform
Нова поліція працює за новими якісними стандартами, тому буде значно швидше реагувати на виклики громадян, ніж це робила раніше міліція.

Про це заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, даючи старт у Київській області роботі нових груп реагування патрульної поліції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«За новим стандартом, поліція має прибувати протягом семи хвилин (у містах), поліція у селі повинна прибувати протягом 20 хвилин, а не днями, як було раніше, коли узагалі працівники правоохоронних органів не реагували на виклики та вимоги громадян України», - сказав Яценюк.

Яценюк у Білій Церкві

Фото: Андрій Кравченко, Володимир Тарасов/Укрінформ

Глава уряду запевнив, що нова поліція є значно кращою, вона має нові підходи у тренуванні, навчанні, а також ставленні до кожного українця. Там працюють нові молоді люди, які дійсно хочуть будувати нову країну.

За словами Яценюка, патрульні поліцейські у жодному разі не будуть проявляти неповагу до прав людини, не будуть корумпованими і не працюватимуть виключно на себе та на кишеню свого начальства.

«Зараз ми сформували нову українську поліцію, яка відповідає європейським стандартам, але найважливіше - очікуванням громадян» , - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-