Інститут національної пам’яті створив проект "Воїни. Історія українського війська" - 28.01.2016 14:08 — Новини Укрінформ
Інститут національної пам’яті створив проект "Воїни. Історія українського війська"

Інститут національної пам’яті створив проект "Воїни. Історія українського війська"

2930
Ukrinform
Український інститут національної пам'яті випустив проект "Воїни. Історія українського війська" і в переддень річниці бою під Крутами передає його в Міністерство оборони України.

Про це повідомив голова УІНП Володимир В'ятрович на презентації проекту в Укрінформі.

"Надзвичайно важливо, щоб сучасні українські вояки, військовослужбовці ЗСУ розуміли, що вони - спадкоємці великої і славної військової історії і військової традиції України, щоб вони знали  історію українського війська. Саме на це і спрямований проект "Воїни. Історія українського війська". Це набір з 24 плакатів, які відображають розвиток історії українського війська, починаючи з часів Давньої Русі, закінчуючи теперішньою війною 2014-15 років", - сказав В'ятрович.

Він зазначив, що в основі проекту - фотографії Анни Сенік та історичні реконструкції Миколи Балабана, а також брошура з однойменною назвою - конспективний виклад історії українського війська, починаючи з Х ст. і закінчуючи ХХІ ст., підготовлений Інститутом національної пам'яті.

"Всі 10 тисяч примірників комплектів ми передаємо Міністерству оборони України. Ці плакати прикрасять всі військові частини України та військові навчальні заклади. І таким чином ми будемо поступово повертати історію українського війська до українського війська", - підкреслив В'ятрович.

У проекті "Воїни. Історія українського війська" на плакатах формату А1 чоловіки й жінки зображені в одностроях українських воїнів усіх часів і з відповідною зброєю. Світлини супроводжуються інформацією про військові підрозділи і битви того часу. Комплект також містить інформаційні матеріали, які розповідають по кожному періоду про тип військової організації, чисельність і озброєння війська, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>