Суд по "26 лютого" відклали, аби не потрапила євромісія – захист

Суд по "26 лютого" відклали, аби не потрапила євромісія – захист

974
Ukrinform
Засідання по справі «26 лютого» у Сімферополі відкладено на прохання прокуратури - у зв'язку з плановою госпіталізацією підсудного Кантемірова. За припущенням адвоката Миколи Полозова, істинна причина в тому, що влада побоювалася - на суд могла приїхати місія Ради Європи, що знаходиться зараз у Криму.

Про це адвокат написав у своєму Твіттері.

«Судове засідання по справі «26 лютого» в Криму було відкладено унаслідок планової госпіталізації підсудного Кантемірова на 15.02.16. Що характерно, відкласти засідання просила прокуратура. Мабуть боялися, що місія Ради Європи заїде на суд», - пише Полозов.

Раніше Полозов, який є адвокатом Ахтема Чийгоза, запрошував місію Ради Європи на засідання суду по справі «26 лютого» в Сімферополі. Місія з понеділка перебуває в Криму, де перевіряє ситуацію з незалежними ЗМІ, правами людини і місцевим самоврядуванням.

Нагадаємо суть так званої справи «26 лютого»: напередодні окупації Криму російськими військами, в Сімферополі біля стін Верховної Ради АРК відбувся багатотисячний мітинг, учасниками якого були, з одного боку, прихильники Меджлісу кримськотатарського народу, який виступав за єдину Україну, з іншого - сепаратистської організації «Російська єдність», яка виступала за приєднання Криму до РФ. Адвокат Полозов увійшов до команди захисту заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який проходить у цій справі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-