Працівник фіскальної служби відмовився від хабара

Працівник фіскальної служби відмовився від хабара

1685
Ukrinform
У Черкаській області працівник фіскальної служби відмовився отримувати хабар і попередив про зроблену йому пропозицію відповідний підрозділ.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Черкаській області.

Як повідомив начальник відділу власної безпеки при ГУ ДФС в Черкаській області Володимир Капура, працівники військової прокуратури Черкаського гарнізону спільно з працівниками ГУ ДФС в області задокументували факт передачі двома громадянами неправомірної вигоди (хабара) працівникові фіскальної служби.

Гроші призначалися в якості винагороди за не здійснення працівником ГФС заходів щодо документування протиправної діяльності зазначених осіб з виготовлення та продажу фальсифікату.

Працівник відмовився отримувати хабар і попередив про зроблену йому пропозицію відповідний підрозділ із запобігання та протидії корупції в органах ДФС.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-