До одного з голодуючих у Раді викликали «швидку»

До одного з голодуючих у Раді викликали «швидку»

2027
Ukrinform
Лікар констатував гіпертонічний криз.

Проблеми зі здоров’ям активістів, які оголосили голодування в будинку Верховної Ради з вимогою підписати закон про перевибори Криворізького міського голови виявили під час медичного обстеження.

Стан одного з голодуючих виявився незадовільним, викликали швидку.

Про це журналістам розповіла народний депутат із фракції Самопоміч Ірина Сисоєнко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми провели медичне обстеження цих людей, які уже кілька днів у стані голоду. Ситуація не дуже добра, тому що зараз відбуваються гіпертонічні кризи у одного з цих людей. І ми за рахунок того, що це зміг лікар зафіксувати викликаємо швидку допомогу, і будемо вирішувати питання по його госпіталізацію», - зазначила вона.

При цьому народний депутат додала, що госпіталізувати можна буде лише в тому випадку, якщо на це погодиться голодуючий.

Крім того, Сисоєнко заявила, що від тепер медогляд проводитиметься щоденно.

У свою чергу лікар, який проводив обстеження, пояснив, що в одного з голодуючих піднявся тиск. «Загальний стан голодуючих оцінений як задовільний, не враховуючи одного чоловіка, у якого тиск 200 на 100. Стан можна розцінювати, як гіпертонічний криз», - зауважив він.

Разом з тим, одна з голодуючих, яка разом з лікарем і народним депутатом Іриною Сисоєнко вийшла до журналістів, зазначила, що до активістів, які голодують під кабінетом спікера, уже виходив перший заступник голови ВР Андрій Парубій.

Про те, за її словами, він на насильному виселенні людей не наполягав, а просто спілкувався з криворожанами.

Наразі, до чоловіка, у якого підвищився тиск уже приїхала «Швидка».

Нагадаємо, 23 грудня парламент ухвалив закон про призначення повторних виборів мера Кривого Рогу на 27 березня, проте Голова ВР Володимир Гройсман досі його не підписав. Спікер мотивує це тим, що низка народних депутатів зареєстрували постанову про порушення регламенту в ході голосування за закон. Підписати документ Голова ВР зможе лише після розгляду відповідної постанови народними депутатами у сесійній залі. 20 січня десять активістів із Кривого Рогу оголосили про початок безстрокового голодування з вимогою підписати закон про перевибори Криворізького міського голови.

Фото зі сторінки Семена Семенченка у Фейсбуці

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-