На передовій в АТО доплачуватимуть три мінімальні зарплати

На передовій в АТО доплачуватимуть три мінімальні зарплати

1291
Ukrinform
Військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки в зоні АТО на першій лінії оборони щомісяця доплачуватимуть три мінімальні зарплати.

Про це заявив під час брифінгу в Києві з питань проходження військової служби за контрактом у ЗСУ Київський міський військовий комісар полковник Володимир Кидонь, повідомляє прес-служба МОУ.

"Передбачаються доплати військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки в зоні АТО. Військовослужбовцям першої лінії оборони щомісяця доплачуватимуть три мінімальні зарплати. Залишаються також виплати за знищену техніку противника", - зазначив міський військовий комісар.

Він нагадав, що з початку року військовослужбовцям за контрактом збільшено грошове забезпечення.

Кидонь наголосив, що всі бажаючі укласти з військом контракт повинні пройти профвідбір щодо морального рівня готовності до проходження служби. Також підвищена увага приділятиметься медичному огляду. Для цього враховані всі попередні помилки.

"Для військовослужбовців, які уклали контракт, передбачене повноцінне речове та продовольче забезпечення. А в разі переїзду до нового місця служби вони отримають підйомну допомогу в розмірі місячного грошового утримання плюс по 50% на кожного члена сім'ї", - зазначив полковник.

Він додав, що контрактникам також надається право користуватися безоплатним медичним забезпеченням та санаторно-курортним лікуванням, іншими пільгами, які визначені законом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-