За два тижні в Краматорську від грипу померли 16 людей

За два тижні в Краматорську від грипу померли 16 людей

1199
Ukrinform
За два тижні у Краматорську від ускладнень, викликаних грипом, померли 16 осіб.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив начальник відділу охорони здоров'я міськради Краматорська Ігор Михайлов.

«За два тижні у Краматорську від ускладнень, викликаних грипом і ГРЗ, померли 16 осіб. Більшість із них не страждали на хронічні захворювання й намагалися перенести хворобу на ногах. За медичною допомогою зверталися на 6-7-й день захворювання, коли у легенях відбувалися безповоротні зміни», - зазначив Михайлов.

За його словами, на сьогодні у стаціонарних відділеннях перебувають 32 хворих на грип і ГРЗ, серед них 12 дітей. 16 пацієнтів - на кисневій підтримці. При цьому у стаціонарах лежать 208 пацієнтів  з ускладненнями після перенесених захворювань, 33 - у тяжкому стані. Переважно в них діагностували запалення легенів.

Міськрада й виконком організували оперативний штаб з реагування на епідемічну ситуацію у місті. На його засіданні було вирішено питання про виділення додаткових грошей на придбання необхідних лікарських препаратів і витратних матеріалів, здійснити закупівлю яких лікарні зможуть вже 12 січня.

10 січня в область надійшов противірусний препарат «Таміфлю», закуплений у попередні роки  коштом держбюджету. Згідно із розподілом, затвердженим наказом департаменту охорони здоров'я Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, лікарні міста Краматорська отримали 70 упаковок (для лікування одного хворого потрібно не менше двох упаковок).  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>