Шокін не випускає Каська з України - нардеп

Шокін не випускає Каська з України - нардеп

Укрінформ
Генпрокурор Віктор Шокін не дозволяє своєму заступникові Віталію Каську перетнути український кордон, зокрема йому не дали відвідати США в складі офіційної делегації.

Про це написала в Фейсбуці народний депутат Світлана Заліщук.

"Поспілкувалася з американськими колегами й розділяю їхнє обурення, коли на прохання української генпрокуратури США пропонують допомогу, зокрема в рамках міжнародного співробітництва, в тому числі щодо повернення та конфіскації майна попереднього режиму, але генпрокурор відмовляє у відрядженні до Вашингтона своєму заступникові, бо це Касько. А тому що не треба було чіпати діамантових прокурорів, чи яка формальна відповідь?" - зазначила вона.

За словами Заліщук, це вже п’ята відмова Каську, який відповідає в Генпрокуратурі за міжнародне співробітництво, брати участь у відрядженнях, куди його запрошують європейські та американські колеги.

"Ще було відхилене запрошення Ради Європи та OECD - профільної антикорупційної організації", - написала нардеп.

Вона також опублікувала лист від посольства США в Україні на ім'я Шокіна, у якому висловлюється розчарування рішенням не пустити Каська.

"Ви неодноразово просили про допомогу США, водночас коли ми пропонуємо таку унікальну можливість для ваших експертів, ви відмовляєте пану Каську взяти участь. Ці зустрічі також дадуть можливість учасникам обговорити з їхніми американськими візаві політику та практичні кроки щодо антикорупційних реформ. Не дозволяючи пану Каську долучитися до делегації, ви можете перешкоджати просуванню зусиль щодо втілення реформ", - йшлося у листі.

ЗМІ пишуть про конфлікт між Шокіним і його заступниками Давідом Сакварелідзе і Віталієм Касько, що загострився після затримання так званих "діамантових прокурорів" у кінці червня 2015 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-